PRZEDSTAWICIELE

Kierownik Makroregionu Sprzedaży
małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie

Beata Kajniak
tel. 604 501 887
bkajniak@amexgroup.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży
śląskie, opolskie

Jakub Musiał
tel. 602 173 417
jmusial@amexgroup.pl

Przedstawiciel Handlowy
małopolskie, podkarpackie, lubelskie

Damian Kośla
tel. 693 029 202
dkosla@amexgroup.pl

 

Kierownik Makroregionu Sprzedaży
mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, łódzkie

Tomasz Rylski
tel. 600 949 169
trylski@amexgroup.pl

Przedstawiciel Handlowy
mazowieckie, podlaskie

Hubert Kołacz
tel. 602537864
hkolacz@amexgroup.pl

Przedstawiciel Handlowy
łódzkie

Mariusz Stasiak
tel. 608 543 809
mstasiak@amexgroup.pl

 

Kierownik Makroregionu Sprzedaży
dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie

Oskar Baszczok
tel. 602 134 049
obaszczok@amexgroup.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży
lubuskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie

Aneta Piosik
tel. 668 674 779
apiosik@amexgroup.pl

 

Przedstawiciel Handlowy
dolnośląskie, wielkopolskie

Izabela Dobrzykowska
tel. 696 413 262
idobrzykowska@amexgroup.pl

 

Przedstawiciel Handlowy
pomorskie, kujawsko-pomorskie

Monika Krychowiak
tel. 608 300 684
mkrychowiak@amexgroup.pl